Německý špic vlčí / keeshond

Keeshond / německý špic vlčí - prodám krásná štěňata s PP (FCI). Jedná se o spojení dvou kvalitních jedinců. Štěňata vlčích špiců - Keeshodnů s PP, kvalitní krve, vysoké rodokmenové hodnoty s předpokladem výstavního exteriéru po zdravotně vyšetřených rodičích. Ideální ostražitý hlídač a společník do rodiny a k RD. Velice líbiví, elegantní a nenároční psi upoutají na první pohled. Vlčí špicové / keeshondi jsou vynikající, ostražití hlídači vhodní k dětem i zvířatům. Nejsou uštěkaní a nemají sklony k toulání. Lehce vychovatelní a dobře ovladatelní psi střední velikosti. Keeshond / vlčí špic je veselý, nenáročný, inteligentní pes vhodný i jako společník do bytu a na procházky a výlety. Má bohatou srst, která není náročná na údržbu, samočistící, stačí občas vyčesat, střihově se neupravuje. Vhodný i pro začátečníka. Může být chován celoročně venku. Zdravý, otužilý, nenáročný, dlouhověký pes. Vhodný ke všem psím sportům. Bezpečně ohlídá Váš dům i zahradu. Jako příkladný hlídač se drží u domu. Ideální všestranný, rodinný pes. Všechna štěňata budou očkovaná, s PP, mikročipem, EU petpassportem, kupní smlouvou, chovatelským servisem. Ostrava, CZ http://re-janmoravia.webnode.cz

Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)Německý špic vlčí / keeshond - Nemecký špic (097)

Category: Šteniatka na predaj
Papers: s PP
Breed: Nemecký špic (097)
Breed note: Dlouhosrstý
Pohlavie: Fenka, Pes
Date of birth: 09. dec, 2021
Price: 1000 EUR

Kontakt

Contact person: Nociarová
Phone: +420739965050
Skype: re.janmoravia@seznam.cz
Website: http://re-janmoravia.webnode.cz
Umiestnenie: Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Česká republika
Krajina: Česko

Mapa Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Česká republika. More detailed map is available only for registered users. Please register or log in.

Kontaktovať úžívateľa