Malý munsterlandský ohař - stavač s PP

Malý münsterlandský ohař - chovatelská stanice Re-Jan Moravia prodá štěňata MMO s PP po lovecky vedených, zdravotně vyšetřených rodičích kvalitní krve. Oba rodiče aktivně používaní v lovecké praxi, na honech, i při individuálním lovu, dosledech. Všestranně využitelní lovečtí psi jak na souši tak ve vodě. Oba rodiče vynikající vodaři, skvělí nenároční, náruživí pracanti.
Matka: Honey z Romanova chovu, DKK A, DLK 0/0, PL 0/0, PZ v první ceně, nos 4, vynikající klid před zvěří i poslušnost. Vynikající vodař i aportér.
Otec: Ben Faty Lamberk, DKK A, ZV, PZ, VZ v 1 ceně, LZ v II. ceně. nos 4. vynikající vodař a všestranně využitelný pes v myslivosti.
Štěňata vhodná i jako společník pro aktivní lidi, aktivní parťáci a společníci do rodin i k dětem. Vynikají přátelskou, hravou a učenlivou povahou, která pomáhá zvládnout jejich temperament i lovecký pud. Středně velké plemeno, nenáročné na údržbu. Nejsou na lidi agresivní, děti milují. Plánovaný odběr 7/2023. Ostrava. fotogalerie na FB: Renáta Nociarová , info: http://re-janmoravia.webnode.cz

Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)Malý munsterlandský ohař - stavač s PP - Malý münsterlandský stavač (102)

Category: Šteniatka na predaj
Papers: s PP
Breed: Malý münsterlandský stavač (102)
Breed note: Dlouhosrstý
Pohlavie: Fenka, Pes
Date of birth: 23. máj, 2023
Price: Dohodou

Kontakt

Contact person: Nociarová
Phone: +420739965050
Skype: re.janmoravia@seznam.cz
Website: http://re-janmoravia.webnode.cz
Umiestnenie: Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Česká republika
Krajina: Česko

Mapa Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj, Česká republika. More detailed map is available only for registered users. Please register or log in.

Kontaktovať úžívateľa