Gordon setter štěně s PP

Gordon setter - Velmi nadějná štěňata FCI s průkazem původu, zajímavého spojení, jenž zaručuje typické charakterové vlastnosti pro plemeno gordon setr. Již jen některá miminka jsou dostupná.
Rodiče jsou typickými představiteli plemene, s úžasným charisma, kteří mají přátelskou povahu, dobrý temperament, pyšní se mnoha výstavními a pracovními tituly. Také mají výborné zdravotní výsledky. A jsou to velcí komedianti.
Oba rodiče jsou tak příslibem zdravých potomků s výbornými pracovními i výstavními předpoklady. Jsou to několika násobní Kluboví Vítězové.
Otec: C.I.B. & C.I.E. multi CH Forester´s Ignotus Peverell of Dakmoor (Forester´s Devils Answer of Darkmoor & Voice of Forester´s Black Ivy)
Matka :Multi CH, Grand CH I´M Black Mamba Áres Šamarkan (Jasper Black Ivy & Ebony Pearl Ares Samarkan)
U štěňat je vysoký předpoklad nejen vloh pro práci (oba rodiče předávají lovecké vlohy svým potomkům tzn. skvělé vrozené vlastnosti), výborného zdraví, správného exteriéru, ale hlavně vyrovnaných a milých povah. Vhodná pro chov, výstavy, canisterapii, agility, pracovní využití, nebo jen jako super parťák, milý a zábavný rodinný společník.
Návykový mazel, který je s Vámi schopen jít na dlouhý výlet, pomáhat na zahradě, nebo klidně zevlovat na gauči u televize.
Štěňata jsou řádně vymazlená, socializovaná. Odchovaná v domě, k dispozici mají samozřejmě i zahradu. Zvyklá na běžný domácí ruch. Při odběru očkování, označení mikročipem, vybavení euro passportem a jsou pravidelně odčervována. Do začátku dostávají balíček. Naše certifikovaná, rodinná chovatelská stanice se řídí heslem-chov s láskou a respektem. Chovatelské a veterinární poradenství, chovatelský servis, písemná kupní smlouva a pomoc do budoucna z naší strany je samozřejmostí (pro nás i srdeční nutností). Miminka již mohou odcházet do svých nových super rodin. Cena na dotaz.
Více informací na našich webových stránkách http://www.aressamarkan.com nebo po telefonu +420 702 035 672 nebo +420 724 137 959

Gordon setter štěně s PP  - Gordonský seter (006)Gordon setter štěně s PP  - Gordonský seter (006)Gordon setter štěně s PP  - Gordonský seter (006)Gordon setter štěně s PP  - Gordonský seter (006)

Category: Šteniatka na predaj
Papers: s PP
Breed: Gordonský seter (006)
Breed note: Dlouhosrstý
Pohlavie: Pes
Date of birth: 09. okt, 2022
Price: V texte

Kontakt

Contact person: Marta Ščudlová
Phone: +420724137959
Website: http://www.aressamarkan.com
Umiestnenie: Slavkov u Brna
Krajina: Česko

Mapa Slavkov u Brna. More detailed map is available only for registered users. Please register or log in.

Kontaktovať úžívateľa